W zasadzie codziennie na system Android pojawiają się nowe aplikacje. Jedne są mniej, inne bardziej warte uwagi, jednakże trafiają się takie perełki, dzięki którym na pewno korzystanie ze smartfonu będzie jeszcze przyjemniejsze. Poza tym, wiele aplikacji pomoże Ci wydobyć z niego dodatkowe funkcje, takie jak np. latarka.

QualityTime

Pierwsza aplikacja w naszym zestawieniu pomaga użytkownikowi w sprawdzeniu ile i na co konkretnie poświęca swój czas używając telefonu. Dzięki temu szybko zorientujesz się, czy nie warto jest czasami nieco ograniczyć korzystania z niego. Niestety podczas codziennych czynności takich jak przeglądanie mediów społecznościowych, pisania smsów, czy grania nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile czasu każdego dnia na to tracimy i który można by było spożytkować w nieco bardziej produktywny sposób.

Nuzzel

Jest to nowoczesny i lekki agregator newsów, który każdego ranka wyselekcjonuje dla Ciebie wyłącznie takie informacje, które mogą być dla Ciebie wartościowe i użyteczne. To bardzo ważne, ponieważ jeśli lubisz być na bieżąco, to może Cię męczyć stałe przeglądanie setek stron, na których treść jest porozrzucana po różnych kategoriach i działach. Tutaj możesz starannie zaplanować to, co będzie się pojawiało w Twoim codziennym „lejku” newsów.

Atlas ćwiczeń KFD.pl

Od zawsze chciałeś zacząć ćwiczyć, ale niestety ciągle tłumaczyłeś sobie brak rozpoczęcia starań o lepszą sylwetkę brakiem odpowiednich umiejętności? W takim razie koniecznie powinieneś zainteresować się aplikacją od KFD, która zawiera dokładne objaśnienie najważniejszych ćwiczeń. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, które ćwiczą na siłowni i chciałyby wyglądać zdecydowanie lepiej niż teraz.

Gallery Doctor

Lubisz robić zdjęcia? W takim razie ta aplikacja na pewno Ci się przyda. Zdecydowanie pomocne narzędzie, które pozwoli Ci nie tylko posegregować zdjęcia w telefonie, ale również wybierze dla Ciebie fotki, które nadają się jedynie do usunięcia. To ważne, jeśli szybko zapełnia Ci się pamięć i czujesz, że warto jest zrobić porządek ze zdjęciami. 

 

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *