​Coraz częściej, jako przedsiębiorcy czy osoby, które organizują wszelakie targi czy prezentacji, poszukujemy rozwiązań, które z jednej strony pozwolą nam wyróżnić się spośród naszej konkurencji, z drugiej – będą praktycznym rozwiązaniem, które pomogą nam prowadzić naszą działalność i osiągać zakładane cele.

Na pewno rozwiązaniami, którymi powinniśmy się zainteresować – jeśli tego nie zrobiliśmy – są wszelakie rozwiązania interaktywne. Zdecydowanie jednym z dostawców, którym powinniśmy się zainteresować, jest dobrze znana w Polsce (i nie tylko) firma Videofonika. Jednym z oferowanych przez nich produktów są monitory interaktywny, zwane również V-screens. Każdego, kto ma ochotę dowiedzieć się więcej o tym innowacyjnym rozwiązaniu, zapraszamy do dalszej lektury!

Czym są V- screens?

Są to profesjonalne ekrany dotykowe. Decydując się na takie rozwiązanie, możemy być pewni, że stawiamy na rozwiązanie trwałe oraz nowoczesne. V-screens obsługują oczywiście muli dotyk, dzięki czemu z ich pomocą możemy obsługiwać nawet nowoczesne i rozbudowane oprogramowanie. Do ich konstrukcji zostały wykorzystane wysokiej jakości ekrany LCD, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że kontrast czy barwy będą na najwyższym poziomie a osoby, które będą miały z nimi kontakt, będą po prostu zachwycone! Pracują one oczywiście w dzień i w nocy, do tego w różnych trybach – jak, chociażby 12/7 czy nawet 24/7!

Rozmiar dopasowany do wszelakich rozwiązań!

Videofonika zdaje sobie sprawę, że ich urządzanie mogą być wykorzystywane do naprawdę wielu celów. Wiąże się z tym fakt, że rozmiary oferowanych monitorów interaktywnych są niezwykle zróżnicowane. Wszystko po to, aby klienci mogli wybrać sprzęt, który idealnie odpowiada ich potrzebom! Mogą oni zdecydować się na najmniejsze rozmiary, zaczynające się od 24” – idealnie sprawdzą się one np. do rozwiązań graficznych. Jeżeli potrzebujemy rozwiązań np. do infokiosków – dobrym rozwiązaniem okażą się V-screnns o przekątnej sięgającej 46” czy 55”. Nie jest to jednak koniec możliwości Videofoniki – w przypadku najbardziej wymagających klientów, oferowane są monitory o przekątnej sięgającej nawet 80”!

Estetyka i wytrzymałość.

W przypadku takim jak monitory interaktywne, wiele osób skupia się nie tylko na ich szerokiej funkcjonalności, ale również wytrzymałości czy łatwości użytkowania. W przypadku zdecydowania się na V- screens możemy być pewni, że sprzęt ten nas nie zawiedzie. Po pierwszy, mamy do czynienia z wysokiej jakości szkłem hartowanym. Dzięki temu ani my, ani inne osoby użytkujące monitory, nie uszkodzą ich w łatwy sposób. Co więcej, wpłynie to na fakt, że ekrany nie będą podatne na mniejsze czy nawet większe rysy.

Dodatkowo, ekran pokryty jest specjalną powłoką AntiGlare. Dzięki temu z jednej strony palce użytkowników będą poruszać się po ekranie niezwykle wygodnie, z drugiej strony na powierzchni nie powstają ślady po palcach. Dzięki temu nawet w przypadku intensywnego użytkowania – ekrany zawsze będą się perfekcyjnie prezentować.

Wszystko to sprawia, że V-screens nadają się idealnie nawet dla najbardziej wymagających klientów. Intensywne użytkowanie, podczas szkoleń czy konferencji nie jest im straszne. Ekrany zawsze będą prezentowały się idealnie a korzystanie z nich, nawet przez mało doświadczonych użytkowników, będzie dla nich niezwykle komfortowe.

Szerokie zastosowanie i olbrzymie możliwości.

V-screens mają olbrzymie możliwości zastosowania. Jak już wspominaliśmy, idealnie sprawdzają się do wszelakich zastosowań graficznych. Dodatkowo, prezentowanie jakichkolwiek treści na monitorach tego typu, jest niezwykle efektowne. Sprawdzi się to podczas szkoleń czy konferencji. Co więcej, dzięki funkcji multi-touch, możemy zaangażować uczestników naszego wydarzenia i również oni mogą korzystać z monitora, nawet wraz z prowadzącym.

Korzystanie z monitorów dotykowych jest niezwykle wygodne podczas dużych imprez, w galeriach handlowych czy sklepach. Dzięki temu uczestnicy czy klienci mogą poszukiwać wybranych przez nich informacji, czy produktów. Wysoka wytrzymałość, zwłaszcza w przypadku sklepów, na pewno będzie niezwykle ważnym atutem tego rozwiązania.

To oczywiście tylko część z sytuacji, gdy V-screens może nam przyjść z pomocą. Jeżeli w jakiejkolwiek sytuacji wymagana jest atrakcyjna prezentacja treści – warto zastanowić się nad monitorami interaktywnymi. Są nie tylko funkcjonalne, ale i również niezwykle atrakcyjne dla użytkowników – a w końcu i na tym tak bardzo nam zależy!

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *